Веремійчик Георгій Костянтинович

Веремійчик Георгій Костянтинович

Експерт з питань екологічної політики та охорони довкілля

Народився 30 листопада 1945 року в місті Радомишлі,Житомирської області.

У 1964 році закінчив з відзнакою Радомишльську середню школу №2.

З 1964 по 1969 рр. навчався у Київському інституті цивільної авіації, де у 1969 році здобув кваліфікацію радіоінженера за спеціальністю технічна експлуатація авіаційного радіоустаткування.

У 1996 році пройшов курси в Агентстві охорони природи штату Каліфорнія, міська рада міста Філадельфія, США, де отримав сертифікат успішного закінчення курсу.У 1999 році пройшов курси вивчення програмних засобів обміну даними якостями поверхневих вод ріки Дунай в Центрі дослідження води Об’єднаного Королівства Великобританії.

У 2011 році пройшов курс сталого розвитку для Білорусії та України в Венеціанському міжнародному університеті та Регіональному центру довкілля для центральної та Східної Європи, де отримав сертифікат про успішне засвоєння курсу.

З 1969 по 1976 працював старшим інженером в Українському управлінні цивільної авіації та в проектному інституті «Укржилремпроект».

З 1976 по 1993рр. працював керівником групи з розробки систем автоматизованого контролю процесу холодної прокатки сталі в Київському інституті автоматики.

З 1993 по 2010 рр. обіймав посаду головного спеціаліста, начальника сектору, начальника відділу, заступника начальника управлінняв Міністерстві охорони навколишнього природного середовища України.

З 2010 по 2015 рр. був призначений заступником директора Департаменту екології Інституту екології та енергозбереження.
Крім цього, Георгій Веремійчик активно займається громадською роботою.

У 1994 році на виборах до Київської міської ради був обраний депутатом від демократичної більшості «Столиця». Був Головою демократичної більшості «Столиця».

Георгій Веремійчик був членом Товариства української мови ім. Т. Г. Шевченка.

У грудні 2015 року Георгій Веремійчик став експертом Інституту реформ та розвитку Києва.

Одружений, виховує доньку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *