“Боротьба київської влади з корупцією – це показуха”, – депутат Олександр Вовченко

Депутат Київради від Радикальної партії Олега Ляшка Олександр Вовченко коментує кадровий склад КМДА та реальний стан справ боротьби столичної влади з корупцією.

Столичні чиновники виписували собі захмарні премії – Олександр Вовченко

Депутат Київради від Радикальної партії Олександр Вовченко оприлюднив інформацію про премії керівників департаментів КМДА, які в десятки разів перевищували їхні зарплати

Олександр Вовченко: столична влада повинна передати частину повноважень громадам

Олександр Вовченко – гість студії “В центрі уваги”. Відверта розмова про нову поліцію, вибори до міської та районних рад, а також аналіз скандальних рішень Київської міської ради.

Олександр Вовченко – автор Концепції з популяризації української мови в Києві

Депутат Київради Олександр Вовченко розповідає про заходи, передбачені розробленою ним Концепцією з популяризації української мови, культури та виховання ітсоричної пам’яті у киян.

Комунальне підприємство має приносити прибуток – Олександр Вовченко

Депутат Київської міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка розповів у “Громадській приймальні” про корупційні схеми в комунальних підприємствах та шляхи боротьби з ними.

Олександр Вовченко проти необгрунтованого звільнення забудовників від сплати пайових внесків

Виступ Олександра Вовченка на засіданні Київради від 23.07.15 навадив набрати необхідну кількість голосів рішенню, яким бюджет міста мав недоотримати 5 млн.грн.

Олександр Вовченко розповів про декомунізаційні процеси в Києві

Депутат Олександр Вовченко, автор рішення Київради “Про заміну комуністичної символіки на будівлях та спорудах Києва” в ефірі каналу “Соціальна країна” розповів про демонтаж комуністичної символіки, перейменування вулиць та інші декомунізаційні процеси в столиці України.

Олександр Вовченко: Основна функція депутата – змусити працювати владу

Депутат Київради Олександр Вовченко виступає проти депутатських фондів в ефірі програми “Столиця”. На думку Вовченка, депутатський фонд – це одна із легальних форм підкупу виборців