П’ятибрат Наталія Сергіївна

П’ятибрат Наталія Сергіївна

Експерт з юридичних питань, землекористування та протидії корупції

Народилася 9 жовтня 1982 року в м. Бердичів.

З 1989 по 2000 рр. навчалася в Житомирській гуманітарній гімназії № 23.

З 2000 по 2006 рр. навчалася в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, спеціальність «Правознавство», і в 2006 році здобула кваліфікацію магістра права.

З 2004 по 2006 рр. працювала в товаристві з обмеженою відповідальністю «Агенція з управління управляння корпоративними правами» на посаді директора.З 2006 по вересень 2015 року обіймала посади від головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності в Державній інспекції з контролю за використанням і охороною земель м. Києва до начальника юридичного відділу Державному підприємстві «Головний науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».

З вересня по грудень 2015 року працювала помічником-консультантом народного депутата України.

З червня 2011 року по даний час – приватний адвокат.

Крім цього, Наталя П’ятибрат активно займається громадською роботою.

З листопада 2014 по листопад 2015 року була помічником-консультантом депутата Київської міської ради Олександра Вовченка на громадських засадах.

Як помічник-консультант депутат Київської міської ради брала участь у підготовці наступних рішень:

Від 28 травня 2015 року № 571/1435 «Про затвердження Концепції розвитку української мови, культури та виховання історичної пам’яті у жителів міста Києва на 2015 – 2020 роки», кінцева мета – сучасними методами зробити українську мову та культуру модними серед киян, розкрити туристичний потенціал міста.

Від 12 лютого 2015 року «Про вшанування Героїв Небесної Сотні», яким виділяються земельні ділянки родинам киян, які загинули під час Революції Гідності.

З грудня 2014 по вересень 2015 була радником Віце-прем’єр-міністра України Валерія Вощевського на громадських засадах.

З вересня 2014 року до цього часу член Правління громадської організації «Український суспільно-правовий рух: Демократія через право», головною метою діяльності якої є досягнення демократичного громадянського суспільства шляхом підвищення правової культури серед громадян, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та суб’єктів владних повноважень.У громадської організації понад 20 виграшних справ в Адміністративних судах України. Серед них:

– Справа про визнання бездіяльність Кабінету Міністрів України протиправною та зобов’язання його забезпечити право військовослужбовців та мобілізованих в зону АТО на не нарахування банками та іншими фінансовими установами пені, відсотків по кредитах та штрафних санкцій за не виконання фінансових зобов’язань;

– Справи по скасуванні наказів Міністерства охорони здоров’я про реєстрацію лікарських засобів (порушення вимог законодавства під час реєстрації, відсутність належних експертиз, не проведення клінічних випробувань);

– Справи по оскарженню рішень Київської міської ради про поновленні договорів оренди земельних ділянок з порушенням вимог чинного земельного законодавства України;

– Справа про визнання протиправним та скасування рішення Київської міської ради про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю “ВАГРА” (на підставі постанови суду рішення Київради скасовано);

У грудні 2015 року стала експертом Інституту реформ та розвитку Києва.

Одружена, виховує сина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *