Досягнення

Досягнення Інституту реформ та розвитку Києва

Фахівці Інституту є розробниками та авторами таких суспільно-важливих рішень Київської міської ради:

  • Від 28 травня 2015 року № 571/1435 «Про затвердження Концепції розвитку української мови, культури та виховання історичної пам’яті у жителів міста Києва на 2015 – 2020 роки», кінцева мета – сучасними методами зробити українську мову та культуру модними серед киян, розкрити туристичний потенціал міста.
  • Від 14 травня 2015 року № 456/1320  «Про заміну комуністичної символіки на будівлях та спорудах, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Києва», що передбачає заміну емблеми «Серп і молот» на фасадах будинків комунальної власності на українські державні символи.
  • Від 19 березня 2015 року N 269/1134 «Про повернення історичної назви вулиці в місті Києві», яким вулиці Смірнова-Ласточкінаповернено історичну назву Вознесенський узвіз.
  • Від 12 лютого 2015 року «Про вшанування Героїв Небесної Сотні», яким виділяються земельні ділянки родинам киян, які загинули під час Революції Гідності.
  • Від 9 жовтня 2014 року N 291/291 «Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 05.06.2007 N 91-6-00662». Цим рішенням скасовано передачу земельної ділянки Російському центру міжнародного наукового і культурного співробітництва при Міністерстві закордонних справ Російської Федерації для будівництва, експлуатації та обслуговування представництва Російського центру міжнародного, наукового та культурного співробітництва при МЗС Російської Федерації з розміщенням приміщень житлово-офісного призначення і підземним паркінгом на вул. Кудрявській, 23-а у Шевченківському районі м. Києва.
  • Від 4 вересня 2014 року N 61/61 «Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю «Старкада» у поновленні договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі адміністративного призначення з автомобільним паркінгом на вул. Тимірязівській, 36 у Печерському районі м. Києва». Цим рішенням Київрада повернула у власність школи № 5 земельну ділянку площею 0,27 га, яку відібрала у неї підконтрольна Януковичу компанія ТОВ «Старкада». Доказом, цього є документи знайдені в резиденції Януковича (Акт інвентаризації ТОВ «Старкада» затверджений колишнім директором «Танталіту» — Павлом Литовченком) та те, що керівник  фірми «Старкада» – Гліб Вакунов паралельно керував фірмами задіяними в будівництві на Парковій алеї та багатьох об’єктах в Межигір’ї.