Клепач Ігор Вікторович

Клепач Ігор Вікторович

Експерт з питань будівництва, архітектури, житлового забезпечення, землекористування та благоустрою

Народився 15 вересня 1982 р. в Київській області Тетіївського району.

З 1988 по 1999 роки навчався в загальноосвітній середній школі с. Денихівка Тетіївського району Київської області, закінчив навчання з відзнакою.

З 2000 по 2006 рр. навчався в Національномутехнічному університеті України”Київський політехнічний інститут” на факультет інформатики та обчислювальної техніки, спеціальність – системи управління автоматики.

З 2003 по 2006 рр. навчався в Міжнародному університеті фінансів України, кваліфікація – менеджер економіст.

З 2004 по 2007 рр. працював інженером ТОВ «Убіс», де брав участь в розробці та втіленні програмно-апаратних комплексів для міністерства фінансів України, пасажирського вокзального комплексу ст. Дарниця та ін.

З 2007 по 2010 рр. обіймав посаду керівника будівельних проектів. За три роки успішної роботи, брав участь у реалізації «Проект комплексноговідродження історичного середовища і забудови ВознесенськогоЯру» в м. Києві, двох офісних та одного житлового проекту в столиці.

З 2007 по 2010 рр. працював директором інвестиційно-девелоперської компанії «Ерде-Девелопмент», яка здійснила будівництво двох житлових комплексів і проект реконструкції спортивно-оздоровчого комплексу з басейном.

У 2013 роціочолив одну з потужних будівельних кампаній столиці «Житлобудінвест», де й сьогодні є директором. Компанія успішно реалізує інвестиційні проекти будівництва житлових будинків і комерційної нерухомості в м. Києві. На посаді керівника підприємства, значну увагу приділяю соціальній відповідальності бізнесу.

У грудні 2015 року Ігор Клепач став експертом Інституту реформ та розвитку Києва.

Одружений і виховую доньку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *