Глухов Олександр Дмитрович

Глухов Олександр Дмитрович

Експерт з питань охорони культурної спадщини та культури

Народився 19 червня 1954 р. в м. Києві.

У 1971 році закінчив київську школу №67.

З 1971 по 1977 рр. навчався у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут»за спеціальністю прикладна математика.

У 1982 році закінчив аспірантуру Інституту математики Національної академії наук України, а в 1983 році захистив дисертацію по спеціальності “математична кібернетика”. Кандидат фізико-математичних наук, доцент.З 1977 по 2003 рр. працював в Національній академії наук України, спочатку в Інституті електродинаміки, а з 1982 року в Інституті проблем моделювання в енергетиці.

З 2003 р. по теперішній час працює доцентом кафедри вищої та обчислювальної математики Національного авіаційного університету.
Олександр Глухов автор 80 наукових праць в галузі чистої і прикладної математики.

Крім цього, Олександр Глухов активно займається громадською роботою.

З 2003 року активно займається питаннями охорони культурної спадщини центральної частини міста Києва. Громадський інспектор Головного управління охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та громадський інспектор Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, яке займається збереженням пам’яток історії та культури, а також здійснює контроль за додержанням законодавства про їх охорону і використання.

За активної участі Олександра Глухова в 2012 році були повернуті місту незаконно приватизовані пам’ятки культурної спадщини – будинки 12-14 по вул. Малій Житомирській, зокрема Садиба художників Мурашків.

Також, за його ініціативи в 2013 році було повернуто місту 0,47 га незаконно приватизованої землі в охоронної зони ансамблю споруд Софійського собору.

З грудня 2015 року – експерт Інститут реформ та розвитку Києва.

Одружений, виховує дочку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *