Царук Лаврентій Степанович

Царук Лаврентій Степанович

Експерт з питань місцевого самоврядування

Народився 24 квітня 1980 року в місті Києві.

У 2003 році отримав повну вищу освіту в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, спеціальність «правознавство».

З 2003 по 2005 рр. працював юрисконсультом І категорії у Національному транспортному університеті МОН України.

У 2005-2006 рр. працював у Печерській районній у місті Києві державній адміністрації на посаді начальника відділу судової та методичної роботи юридичного управління, а згодом на посаді заступника начальника юридичного відділу у 2006-2008 рр.

З 2009 по 2010 рр. обіймав посаду викладача у Київському університеті права НАН України.

У 2013 році ініціював перший в Україні публічний колективний позов «Кияни проти Київавтодору», який підтримали тисячі киян та ЗМІ і який завершився перемогою. У 2013-2014 році займався питаннями правового захисту потерпілих від політично-вмотивованих репресій.

З 2014 року займається правовими аспектами соціального захисту демобілізованих військовослужбовців, вимушених переселенців, інших незахищених категорій громадян.На постійній основі співпрацює з провідними телеканалами країни як експерт з різноманітних юридичних питань.

Співавтор низки законопроектів, учасник різноманітних груп по реформуванню місцевого самоврядування. Має наукові напрацювання (конституційне право, участь у європейських наукових конференціях).

Член організацій «Союз юристів України» та «Всесвітньої асоціації юристів», має звання «Видатний юрист України»

Одружений, виховує сина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *