Бережний Володимир Павлович

Бережний Володимир Павлович

Експерт з питань управління комунальної власності

Народився 2 жовтня 1979 року.

У 2001 р. закінчив Східноукраїнський національний  університет ім. В. Даля  за спеціальністю «Системний програміст», отримав диплом спеціаліста.

У 2009 році закінчив Київський університет ринкових відносин та отримав найвищу для управлінця ступінь «Магістр бізнес-адміністрування».

Трудову діяльність розпочав у 2002 році виступивши ініціатором створення, а потім і директором комунального підприємства «Молодіжний центр праці».

З грудня 2006 по травень 2008 року член наглядової ради ВАТ «АТП-13066».

З грудня 2007 полипень 2012 рокубув головою правління аграрного підприємства ВАТ «Унавське» м. Фастів, яке було виведено з банкрутства та встановлено одну з найбільших у районі орендних плат за паї.

З січня 2009 року по теперішній час член Правління стратегічного підприємства ПАТ НВП «Сатурн». Підприємство лідер в Україні в сфері систем зв’язку.

Крімцього, Володимир Бережний активно займається громадською роботою.

У 2001 р. був обраний головою громадської організації «Молодіжний парламент».

З 2002 по 2006 роки був обраний депутатом Сєвєродонецької міської ради. Став співавтором  розробки «Стратегії розвитку міста Сєвєродонецька», «Стратегії розвитку підприємництва в м. Сєвєродонецьк», Програми «Працевлаштування молоді» та інше.

У  2011 р. заснував громадську ініціативу «Зелений Київ», яка активно протидіє намірам незаконно забудувати ті чи інші сквери та двори в м. Києві.

З листопада 2014 по листопад 2015 року був помічником-консультантом депутата Київської міської ради Олександра Вовченка на громадських засадах.

У 2015 року став співзасновником та очолив громадську організацію «Наш Святошин».

У грудні 2015 року став експертом Інституту реформ та розвитку Києва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *