БАСІН АНТОН ОЛЕКСАНДРОВИЧ

БАСІН АНТОН ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Експерт з питань охорони здоров’я та соціального захисту

Народився 22 лютого 1982 року.

У 2002 р. закінчив Навчально-науковий комплекс «Інститут прикладного системного аналізу» Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», де отримав спеціальність «Прикладна математика». А у 2004 році отримав ступінь магістра за напрямком «Системний аналіз та управління».

З 2000 по 2008 року працював у низці компаній на посадах керівника проектів, старшого розробника, начальника відділу інформаційних технологій, керівника проекту впровадження системи адміністрування недержавних пенсійних фондів, начальника відділу інформаційних технологій та керівника проекту впровадження системи адміністрування недержавних пенсійних фондів.

З червня 2008 по жовтень 2010 рр. обіймав посади заступника директора, виконуючого обов’язки директора департаменту підтримки IT систем в Публічному акціонерному товаристві «Райффайзен Банк Аваль».

З 2011 по 2014 рр. працював виконуючим обов’язки директора Департаменту міжнародних зв’язків та інформаційних технологій в Міністерстві соціальної політики України.

У 2014-2015 роках обіймав посаду директора Департаменту економіки та ресурсного забезпечення в Міністерстві охорони здоров’я України.
У грудні 2015 року став експертом Інституту реформ та розвитку Києва.

Одружений, виховує 4 дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *